Formularz rejestracyjny


Twoje przesyłane dane są zaszyfrowane jak i Twoje hasło przechowywane na naszym serwerze. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.


Tak będziesz widoczny w systemie.

Adres email posłuży Ci do logowania.

Tego hasła będziesz używać przy logowaniu.

Regulamin dostępny tutaj.

Będziesz otrzymywać aktualności, informacje o najnowszych funkcjonalnościach na Twój adres e-mail.Rejestracyjny przez portal społecznościowy


Możesz również zarejestrować się korzystając z jednego z najpopularniejszych portali społecznościowych bez konieczności wypełniania formularza.Portal Ogrodeus.pl oferuje pomocne narzędzia do zaprojektowania własnego ogrodu.
Rejestracja w serwisie pozwoli Ci na uzyskanie jeszcze większej liczby dodatkowych funkcjonalności:


  • Lista ulubionych roślin

    Przyznając roślinom serduszka, stworzysz indywidualną listę ulubionych roślin. Taki mechanizm jest szczególnie przydatny, kiedy wiesz, że dana roślina przyda Ci się w przyszłości.

  • Historia przeglądania roślin

    Nierzadko zdarza się tak, że gdy już "naoglądamy się", chcemy wrócić na stronę rośliny, która w pierwszym momencie nie rzuciła nas na kolana, lecz z perspektywy czasu przedstawia jednak pewną wartość. Ten mechanizm w szybki sposób pozwala nam na odnalezienie tej rośliny.


Nie chcesz się jeszcze rejestrować?

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać aktualności, artykuły oraz informacje o projekcie, o nowych funkcjonalnościach i o nowych roślinach.